Ніяких імен

noname

Чимало злочинів у США скоюються заради піару. Людина, яка влаштовує, наприклад, масові вбивства знає, що ЗМІ розповідатимуть про нього/неї. Підозрюваний отримає свої 15 хвилин слави. Живим або мертвим. Це, відповідно, надихає інших. Вони знають, що медіа зроблять з тебе ікону, а відомість у США — це все. Заради з’явлення на ТВ люди зроблять будь-що. Будь-що.

Однак, деякі американські ЗМІ принципово не називають імена тих, хто скоює великі злочини. Ви пам’ятаєте, як звали людину, яка вчинила масову стрілянину у гей-клубі в Орландо? Чому американські ЗМІ цього не роблять? Тому що вони не хочуть, щоб центр уваги був на злочинцеві, бо це спонукатиме інших робити те саме. Медіа використовують слово «підозрюваний». Воно немає ані статі, ані віку. Увагу треба звертати на жертвах та пошуку мотивів злочину.

Немає і не було ніякого Мотороли. Був підозрюваний у скоєні злочинів. Не було ніякого «легендарного польового командира, відомого своєю зухвалістю та сміливістю». Був вбивця і терорист. Шкода, що не опинився на лаві підсудних.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.